משרדי פרסום למגזר החרדי

אם עד לפני כעשור לא היה קיים דבר כזה משרדי פרסום למגזר החרדי, הריי שבשנים האחרונות חל שינו עצום בתחום!

שינוי זה נובע מכמה סיבות המשלבות התקרבות של קצוות, התפתחות טכנולוגית, ושינוי תודעתי וצרכני בקרב החברה החרדית.

אנו נמצאים בתקופה בה פרסום במגזר החרדי תופס נתח שוק שרק הולך וגדל ומשרדי פרסום רבים מבינים את הפוטנציאל הטמון בפרסום לחתך אוכלוסיה זה, כאשר מובן מאליו מדוע הוא כדאי, והמספרים מדברים בעד עצמם: במשפחת חרדית ממוצעת יש מספר ילדים כמעט משולש מאשר במשפחה חילונית.

וכל בני משפחה אלה, לרבות הילדים, אוכלים, מתלבשים וצורכים מוצרים שונים, צעצועים, אביזרים לבית וכדומה.

אז נכון שבקרב החברה החרדית כל תרבות הצריכה הקפיטליסטית המערבית המתאפיינת בצריכה ללא תקנה, אגירה וקנייה אימפולסיבית של מוצרים אשר רואים את המחסן בדרך כלל, לא רווחת – אך כאמור, יש שינוי גדול גם בקרב הרגלי הצריכה של סקטור זה.

נדמה כי משרדי פרסום למגזר החרדי צצים כמו פטריות אחרי הגשם, וכל אחד רוצה נתח מהעוגה שרק הולכת וגדלה עם השנים.

במהותו, הפרסום לשוק החרדי אינו שונה בעקרונותיו מהפרסום לשוק החילוני שהריי כולנו אנשים בסך הכל, ועל כולנו פועלים אותם כוחות ומניעים פסיכולוגיים הגורמים לנו להעדיף מוצר זה על אחר וכו’.

למרות זאת, בבואכם לבחור משרד פרסום שמכיר ומבין שוק זה, עליכם להיות זהירים ולבחור לעבוד רק עם משרד שמציג קבלות ומביא ניסיון מוכח של פרסום למגזר החרדי.

עדיין ישנם כמה דברים שונים בפרסום לסקטור זה: ז’רגון שונה, מונחים שונים ועוד.

אופן פנייה דומה בבסיסו לפנייה לקהל חילוני אך רק מי שמכיר על בורייה את החברה החרדית, יידע כיצד להתאים אסטרטגיית שיווק ותוכן פרסומי אפקטיבי ויעיל שיגיע במקום ובזמן הנכונים אל הצרכן החרדי הפוטנציאלי ויצליח לשכנע אותו לגביי העדפת המוצרים או השירותים שלכם שאותו משרד מפרסם.

זקוקים לשירותי פרסום לקהל החרדי?

בכוון אמונים על הצלחתם של עשרות פרויקטי פרסום, שיווק ומיתוג למגוון רחב של לקוחות מהקהל החרדי ואנו יודעים בדיוק מה דרכי הפעולה הטובות ביותר לפנות לקהל זה, ולתת לעסק, למוצר ולשירות שלכם את התכנית היעילה ביותר לפרסום עבורו.

לרשותכם עומדים כל הכלים של משרדי פרסום למגזר החרדי מהשורה הראשונה, כלים דיגיטליים וצוותים מיומנים ומנוסים שבעזרת סיעור מוחות, יצירתיות ובניית אסטרטגיית פרסום מוכחת, יביאו את התוצאות הטובות ביותר מקמפיין הפרסום שלכם.

פרסום במגזר החרדי טומן בחובו אפשרויות רבות לצמיחה והגעה לקהלים חדשים ולכם זוהי הזדמנות נפלאה עבור העסק שלכם לגדול ולהתרחב. נשמח לעמוד לשירותכם, לתכנן, לבנות ולהוציא לפועל קמפיין פרסום מלא ועשיר בתכנים חדים ומדויקים שיגיע ללב ולראש של קהל הלקוחות החרדי הרלוונטי עבורכם, בהתאם לסקטור בו הוא נמצא, מצבו הסוציואקונומי וכו’, הכל ביצירתיות והשראה כפי שמשרד פרסום טוב צריך להיות!