נעים להכיר

כיוון-מי שעומד מאחורי ההצלחה

כיוון – קצת היסטוריה (אישי וממש לא משעמם)

כיוון, הוקם לפני עשור וחצי, ע״י זוג צעיר יצירתי, שאפתני עם כישרונות גדולים, וחזון לשנות את העולם, אט אט התקדמנו נפלנו וקמנו, ונפלנו וקמנו שוב. למדנו, השתלמנו, ואנו לא גומרים ללמוד,… והיום אנו ב״ה מלמדים גם אחרים, גדלנו התרחבנו עם הרבה תפילות ואמונה, קידמנו ואנו מקדמים ב”ה עסקים להצלחה, כשעיקר הנישה שלנו הם בניית מותגי יוקרה, לא שאנו בעד העלאת יוקר המחיה, פשוט יש לנו במתנת שמים את היכולת להעביר תחושת יוקרה שממגנטת לקוחות עם כריזמה מיוחדת.

 

תכל׳ס, מה אנחנו עושים.

אנו עוזרים בס”ד לעסקים לבנות מותג עם אישיות חזקה וכריזמטית שסוחפת את הלקוחות כבר ממבט ראשון, על ידי אסטרטגיה חדשנית ויסודית, עיצוב מוקפד ומלוטש, וקריאיטיב מפתיע ועוצמתי,  לא מאמינים בלדלג על תהליכים, לא מאמינים בעבודה קלה, וכמובן לא במשפט הידוע, פרסום זה שקר, במותגים שלנו נדגיש את הערכים ועוצמות שיש לך ורק לך (ותמיד יש! צריך רק לחדד ולדייק את הייחודיות) ושיקנו את הלקוחות שלכם ויהפכו אותם ללקוחות מעריצים

אנו מאמינים שאיכות קפדנית באה יחד עם שירות בסטנדרט גבוהה, ואכפתיות רבה ללקוחות שלנו, ולאנשים בכלל. נשמח לעזור לכל אחד להצליח, וזה הסיבה שבנינו מגוון אפשרויות ומסלולים לעזור לעסקים להפוך להיות מותג יוקרה, כן, גם אם אתה לא יכול לאפשר לעצמך להשקיע עשרות אלפי שקלים, בהשקעה של פחות מאלפיים ש״ח חד פעמי (זול יותר מלקנות ספה למשרד) תוכל לקפוץ ליעד הבא שלך! עם אסטרטגיה מדויקת שתנווט לך את הדרך לצמיחה.

 

מה זה מותג? (מרוב שמדברים על זה, הרבה מתבלבלים)

מותג זה לא לוגו, ובטח שלא הצבע שיש של הלוגו!. מותג זה ה ״שם״ שיש לעסק שלך, ההבטחה שאתה עומד מאחוריה, הכריזמה של העסק. מותג מתייחס לסך כל העמדות הרגשות והתפיסות הקיימות אצל הצרכנים בנוגע לעסק/חברה/אדם וכד׳, מטרתו להביא זאת ע״י לסממנים הוויזואליים כמו לוגו סלוגן צבעים.

המותג הוא הנכס היקר ביותר של העסק שלך, היות שרק דרכו תקבל את האמון ההערצה וההתלהבות של הלקוחות, אולי חשבת שאי אפשר ״לשלוט״ על זה, אי אפשר לכוון את זה, אז זהו שיש תהליך מובנה, ושיטה מאוד מדויקת, אנו נשמח לעזור לך לבנות וליקר את השם שלך ושל העסק שלך. כי עסק עם כריזמה, זה עסק עם מעגל לקוחות רחב, מעריץ ונלהב.

 

האנשים שעושים את כיוון 

– שמואל יהודה אויש, מאמין שהדרך להצלחה מתחילה בשיעורי תורה בקביעות, תפילה ואמונה יחד עם עזרה לזולת. מהפן המקצועי אני משתמש עם הכישרון והיכולות של חשיבה קריאטיבית עם טאצ׳ ואומץ, מה שנקרא חשיבה מחוץ לקסדה, ו – – העוצמה להעביר מסר מתומלל בקריצה ובתמצות, שלא ישאיר אף אחד אדיש. 

– פערי אויש. לפני הכל אמא יהודייה
ומהפן המקצועי זכיתי ביכולת ליצור עיצוב שמדבר אל הלב . נכון
על טעם ועל ריח… אך ב״ה הטעם שלי אהוב על רבים. למה יוקרה? כי יש לי אהבה וחיבור לנראות מלוטשת
יש בי התלהבות למטרה לארוז ערכים וחוויות לויז’ואל שמבטא אותם בדיוק! גם ללא מילים. בקיצור
למגנט ממבט ראשון!!!